Menetrend

2017. szeptember 9.
Sampdoria 19:45 Roma
2017. október 21.
Sampdoria 17:00 Crotone
Napoli 19:45 Internazionale
2017. október 22.
Chievo 11:30 Hellas Verona
Torino 14:00 Roma
Milan 14:00 Genoa
SPAL 14:00 Sassuolo
Atalanta 14:00 Bologna
Benevento 14:00 Fiorentina
Udinese 17:00 Juventus
Lazio 19:45 Cagliari
2017. október 24.
Internazionale 19:45 Sampdoria

© 2017 Azzurri. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.