Menetrend

2018. február 24.
Internazionale 20:45 Benevento
2018. február 25.
Crotone 12:30 SPAL
Hellas Verona 15:00 Torino
Sampdoria 15:00 Udinese
Sassuolo 15:00 Lazio
Fiorentina 15:00 Chievo
Juventus 18:00 Atalanta
Roma 20:45 Milan
2018. február 26.
Cagliari 20:45 Napoli
2018. március 3.
SPAL 15:00 Bologna
Lazio 18:00 Juventus
Napoli 20:45 Roma
2018. március 4.
Genoa 12:30 Cagliari
Atalanta 15:00 Sampdoria
Chievo 15:00 Sassuolo
Benevento 15:00 Hellas Verona
Udinese 15:00 Fiorentina
Torino 15:00 Crotone
Milan 20:45 Internazionale
2018. március 9.
Roma 20:45 Torino

© 2047 Azzurri. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.