Menetrend

2018. április 22.
Cagliari 11:30 Bologna
Atalanta 14:00 Torino
Lazio 14:00 Sampdoria
Chievo 14:00 Internazionale
Udinese 14:00 Crotone
Juventus 19:45 Napoli
2018. április 23.
Genoa 19:45 Hellas Verona
2018. április 28.
Roma 17:00 Chievo
Internazionale 19:45 Juventus
2018. április 29.
Crotone 11:30 Sassuolo
Benevento 14:00 Udinese
Hellas Verona 14:00 SPAL
Sampdoria 14:00 Cagliari
Bologna 14:00 Milan
Atalanta 14:00 Genoa
Fiorentina 17:00 Napoli
Torino 19:45 Lazio
2018. május 5.
Milan 17:00 Hellas Verona
Juventus 19:45 Bologna

© 2690 Azzurri. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.