Menetrend

2017. augusztus 19.
Juventus 17:00 Cagliari
Hellas Verona 19:45 Napoli
2017. augusztus 20.
Atalanta 17:00 Roma
Sampdoria 19:45 Benevento
Sassuolo 19:45 Genoa
Udinese 19:45 Chievo
Internazionale 19:45 Fiorentina
Lazio 19:45 SPAL
Bologna 19:45 Torino
Crotone 19:45 Milan
2017. augusztus 26.
Genoa 17:00 Juventus
Benevento 17:00 Bologna
Roma 19:45 Internazionale
2017. augusztus 27.
Torino 17:00 Sassuolo
SPAL 19:45 Udinese
Milan 19:45 Cagliari
Napoli 19:45 Atalanta
Fiorentina 19:45 Sampdoria
Chievo 19:45 Lazio
Crotone 19:45 Hellas Verona

© 2017 Azzurri. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.